آغاز توزیع غذای گرم میان نیازمندان همزمان با شروع رمضان
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از آغازِ توزیع غذای گرم میان نیازمندان در قالب اجرای پویش «اطعام مهدوی» همزمان با شروع ماه رمضان‌ خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، حبیب‌الله آسوده؛ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با بیان اینکه جشن رمضان از اول ماه رمضان تا پایان ماه رمضان در قالب پویش «اطعام مهدوی» برگزار می‌شود، اظهار کرد: هر ساله کمیته امداد پویش اطعام مهدوی را در راستای ترویج خیر و احسان،‌ جذب کمک‌های مردمی و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان برگزار می‌کند؛ به گونه‌ای که نهاد امداد به دنبال مردمی شدن این پویش از طریق مراکزی همچون مراکز نیکوکاری، گروه‌های جهادی و... نیازمندان به ویژه مناطق محروم و حاشیه‌ای را شناسایی و به آنها کمک می‌کند.

 وی با بیان اینکه با اجرای پویش «اطعام مهدوی» طی سال جاری، پیش‌بینی می‌شود که ۳۰ میلیون پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شود،‌ گفت: در همین راستا هشت هزار آشپزخانه با محوریت مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های بسیج و مساجد و هیئت مذهبی در برنامه اطعام مهدوی فعال خواهند بود.

 به گفته معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، کلیه کمک‌هایی که در پویش «اطعام مهدوی» جمع‌آوری می‌شوند از سوی خیرین و نیکوکاران است.

 وی درخصوص روش‌های مشارکت مردم در این پویش نیز بیان کرد: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۹۱۹ برای جذب کمک‌های مردمی و کد دستوری #۱۲* برای سهولت بیشتر در ارائه کمک‌ها از طریق تلفن همراه در جشن رمضان در نظر گرفته شده است. همچنین خیرین می‌توانند از طریق سایت کمیته امداد به آدرس Emdad.ir کمک‌های خود را پرداخت کنند.

 آسوده درباره نحوه توزیع غذاهای گرم توضیح داد: اطعام با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آشپزخانه‌های مردمی پخت و بین نیازمندانی که از طریق مراکز نیکوکاری کمیته امداد، موسسات خیریه، مساجد و پایگاه‌های بسیج شناسایی می‌شوند، توزیع خواهد شد.

 منبع: ایسنا


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...