فعالیت ۱۰ مرکز خیریه زیر مجموعه مؤسسه خیریه ائمه اطهار (ع) اردبیل
مدیرعامل مؤسسه خیریه ائمه اطهار (ع) اردبیل گفت: ۱۰ مرکز خیریه زیر مجموعه مؤسسه خیریه ائمه اطهار (ع) اردبیل فعالیت می‌کنند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، عزیز طلوعی؛ مدیرعامل مؤسسه خیریه ائمه اطهار (ع) اردبیل در نشست خبری با بیان اینکه ماهانه یک میلیارد تومان به این مؤسسه توسط خیرین اردبیلی تأمین می‌شود، اظهار کرد: ۱۰ مرکز خیریه زیر مجموعه مؤسسه خیریه ائمه اطهار (ع) قرار دارند.

 وی تصریح کرد: تنها مؤسسه خیریه‌ای هستیم که زنان سرپرست خانواده را پوشش می‌دهیم و همچنین خانه امن برای نگهداری از زنان خشونت‌دیده، به صورت محرمانه و برای آرامش خاطر این زنان در محلی کاملا آبرومندانه تحت مدیریت مؤسسه ائمه اطهار (ع) فعالیت می‌کند.

 مدیرعامل مؤسسه خیریه ائمه اطهار (ع) اردبیل اعلام کرد: اشتغال و توانمندسازی زنان سرپرست‌ خانواده از اهداف اصلی مؤسسه است و با همراهی افتخاری مربیان با حضور زنان سرپرست در کارگاه‌های داخل مجموعه خیریه فعالیت انجام می‌دهند.

 طلوعی عنوان کرد: ۵۰۰ نفر از ایتام تحت پوشش مؤسسه خیریه ائمه اطهار هستند و در طول سال همانند طرح اکرام کمیته امداد امام (ره) حمایت می‌شوند.

 وی ضمن بیان اینکه در اردبیل و سه شهرستان دیگر مرکز حمایتی فرزندان طلاق مؤسسه دایر است، گفت: فرزندان طلاق بدون هرگونه رفتار تحقیرآمیز در مؤسسه نگهداری می‌شوند و والدین آن‌ها ملاقاتشان می‌کنند و همچنین با حضور در اتاق فکر و کارگاه‌های آموزشی و کسب مشاوره‌های رایگان در صورت توافق به زندگی قبلی خود باز می‌گردند.

 مدیرعامل مؤسسه خیریه ائمه اطهار (ع) اردبیل با اشاره به اینکه ۶۷ نفر کادر خدماتی، مشاوره، مددکاری و مدیریتی مؤسسه خیریه ائمه اطهار اردبیل را تشکیل می‌دهند، بیان کرد: نیازمندی‌های کودکان طلاق احصاء می‌شود و مستعدان تحصیل، ادامه تحصیل می‌دهند و در این مورد افرادی بوده‌اند که با حمایت‌های مؤسسه موفق به تکمیل تحصیلات شده‌اند و در زمینه پزشکی، وکالت و دندانپزشکی مشغول به کار شده‌اند.

 طلوعی با تأکید بر اینکه شاهد همکاری افتخاری برخی وکلا و پزشکان هستیم، خاطرنشان کرد: جامعه متأسفانه پذیرش لازم برای کوتاه‌قامتان را ندارد و یکی دیگر از حوزه‌های فعالیت مؤسسه حمایت از این قشر است.

 وی ضمن اشاره به فعالیت شیرخوارگاه این مؤسسه گفت: در سایه حمایت خیرین می‌توانیم خدمات لازم را به افراد تحت پوشش مؤسسه ارائه دهیم. از طرفی تکریم جامعه آماری خود را نیز در برنامه‌ها پیش‌بینی کرده‌ایم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...