فعالیت ۱۸۵ مرکز نیکوکاری در قزوین
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر ۹ هزار مرکز نیکوکاری در کشور ایجاد شده که سهم استان قزوین ۱۸۵ مرکز است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، ناصر ظاهری؛ مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهار کرد: تأسیس کمیته امداد توسط بنیان‌گذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) تنها با گذشت ۲۲ روز بعد از پیروزی انقلاب نشان‌دهنده این است که اهمیت رسیدگی به امور نیازمندان از اولویت‌های امام راحل بوده است.

 وی افزود: طبق اساسنامه کمیته امداد و دستورات مقام معظم رهبری، این نهاد باید پیام‌آور فرهنگ احسان و انفاق باشد و این مهم جزو برنامه‌های اصلی کمیته امداد قرار دارد. طبق بیانیه گام دوم انقلاب، ساختار کمیته امداد باید به سمت مردمی‌شدن برود و از سال 1394 این کار انجام شد و مراکز نیکوکاری ایجاد شدند.

 این مقام مسئول تصریح کرد: در حال حاضر ۹ هزار مرکز نیکوکاری در کشور ایجاد شده که سهم قزوین ۱۸۵ مرکز نیکوکاری است. کمیته امداد در حال حرکت به سمت هوشمندشدن است. ایجاد سامانه‌های هوشمند نظیر «سها» که به ۴۳ وب‌سرویس دستگاه‌های مختلف و خدمت‌رسان متصل است، باعث شده است در توزیع خدمات عدالت برقرار باشد.

 منبع: فارس


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...