«محسن چاوشی» به آزادی 25 زندانی کمک کرد
محسن چاوشی، خواننده مطرح کشورمان در اقدامی خیرخواهانه ۲۵ زندانی کشورمان را آزاد کرد و به شکرانه این اقدام خیرخواهانه، آهنگ جدید خود را برای طرفدارانش انتشار داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران؛ محسن چاوشی خواننده مطرح کشورمان در اقدامی خیر خواهانه ۲۵ زندانی کشورمان را آزاد کرد و به شکرانه این اقدام خیرخواهانه، آهنگ «ذره بین» را برای طرفدارانش انتشار داد.

 چاوشی تاکنون با همراهی بیش از پنج میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام و چند صدهزار دنبال‌کننده در توئیتر و سایر شبکه‌های اجتماعی با راه‌اندازی پویش‌هایی، فعالیت‌های اجتماعی و خیرخواهانه بسیاری را انجام داده است که از جمله آن‌ها می‌توان به تأمین کمک‌هزینه درمان، آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و تأمین مبلغ دیه برای نجات از اعدام اشاره کرد.

 وی با انتشار فراخوان در صفحات فضای مجازی با اشاره به فرد نیازمند و داستان کوتاهی از زندگی آن که توسط خود او و دیگران شناسایی می‌شود، از اعضای این کمپین‌ها می‌خواهد که او را همراهی کنند. اقدامات خیرخواهانه چاوشی مورد قدردانی ستاد امور مردمی دیه بوده است و کمک به زندانیان نیازمند را نیز شامل می2شود.

آزادی بیش از هزار و پانصد زندانی جرایم غیرعمد

  چاوشی سال گذشته در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: «مجموع کمک‌های مردمی دریافتی تاکنون موجب آزادی ۱۵۵۶ زندانی جرایم غیرعمد، تأمین هزینه درمان ۱۲۵۰ بیمار، تأمین دیه ۷۵ زندانی محکوم به اعدام و تأمین کمک‌ هزینه ۲۵ مسکن شده است. همچنین به آگاهی‌تان می‌رسانیم که آزادی ۸۵۱ زندانی جرایم غیرعمد با همکاری ستاد دیه کشور و آزادی ۷۰۵ زندانی دیگر با همراهی انجمن حمایت زندانیان بوده است. آنچه که این اعداد را ارزشمند می‌کند، حضور تحسین‌ برانگیز مردم است؛ نور امید در دل‌هایتان جاری.»

 گفتنی است در حال حاضر این هنرمند در ادامه فعالیت‌های خیرخواهانه خود، «جمعیت حیدر» را برای حمایت از ایتام و نیازمندان راه‌اندازی کرده است. در معرفی این جمعیت آمده است: «جمعیت حیدر» با هدف شناسایی خانواده‌های نیازمند و ایتام ایجاد شده است، و پس از تشکیل پرونده و تحقیقات، به حمایت آن‌ها در مرکز اقدام خواهد کرد.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...