بازدید سفیر کره‌جنوبی از آسایشگاه خیریۀ کهریزک
سفیر کره‌جنوبی در رأس هیئتی عالی‌رتبه از آسایشگاه خیریه کهریزک دیدار کرد و گفت: دولت کره‌جنوبی ارزش زیادی به همکاری با سازمان‌های خیریه می‌دهد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط‌عمومی موسسه خیریه کهریزک، یون کانگ هیون؛ سفیر کره‌جنوبی در دیدار از آسایشگاه خیریه کهریزک بر حمایت همه‌جانبه از این مرکز خیریه تأکید کرد.

 وی همچنین در دیدار با اعضای هیئت امنا، مدیر موسسه خیریه کهریزک و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک گفت: دولت کره‌جنوبی ارزش زیادی به همکاری با سازمان‌های خیریه می‌دهد و در تلاش است تا به نیازهای آنان پاسخ دهد.

 هیون با اشاره به مشکلات پیش آمده در امور تجاری ایران و کره‌جنوبی بیان کرد: با این وجود در تلاش هستیم تا روابط خوبی با دولت ایران داشته باشیم، همانطور که در دوران کرونا این روابط حفظ شد.

 وی با توجه به اشتراکات فرهنگی و اجتماعی دو کشور نیز تصریح کرد: گرچه به دلیل تحریم‌ها، ظرفیت همکاری دوطرف به اندازه کافی نیست اما با همکاری‌های انسان‌دوستانه سعی داریم تا همچنان به روابط خود ادامه دهیم.

 سفیر کره‌جنوبی با تشکر از استقبال گرم و مهمان‌نوازی مسئولان کهریزک اظهار داشت: خوشحالیم که با این موسسه آشنا شدیم و روزنه‌ای ایجاد شد تا در آینده نزدیک نیز همکاری‌های خوبی با کهریزک داشته باشیم.

مردم ایران؛ پرچمدار خیرخواهی در جهان

 در این دیدار ، حمید قبادی دانا؛ مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک دامنه و پهنای خدمات ارزشمند این موسسه را بسیار گسترده دانست و گفت: این سازمان توانسته است به پشتوانه کمک‌های مردمی بیش از چهار هزار نفر از افراد نیازمند رسیدگی را تحت پوشش قرار دهد و نقشی تأثیرگذار در کشور داشته باشد.

 وی الگوبرداری برخی کشورها از کهریزک را یادآور شد و افزود: فعالیت‌های کهریزک در طول ۵۰ سال گذشته ثابت کرد مردمِ نوع‌دوست کشورمان می‌توانند پرچمدار خیرخواهی در جهان باشند.

 مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با تقدیر از اقدامات انسان‌دوستانه دولت و مردم کره‌جنوبی، اظهار امیدواری کرد که این تعاملات و همکاری‌ها همچنان در مسیر گسترش حرکت کند.

لازم به ذکر است، در پایان دیدار یون کانگ هیون؛ سفیر کره‌جنوبی و هیئت همراه از آسایشگاه خیریه کهریزک به رسم یادبود، هدایایی مشتمل بر محصولات هنری ساخت هنرمندان معلول ساکن در این مجموعه خیریه به او تقدیم شد.لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...