27 آذر 1402
اعطای هدیه‌ای ویژه به برگزیدگان در ششمین «هفته جایزه مصطفی(ص)»
برگزیدگان در ششمین «هفته جایزه مصطفی(ص)» علاوه بر دریافت لوح و مدال جایزه‌، هدیه‌ای ویژه به صورت نقدی بر اساس نیاتی متعالی از خیرین و واقفین دوراندیش دریافت می‌کنند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از ستاد ارتباطات و ترویج بنیاد مصطفی (ص)، آثار نامزدهای جایزه مصطفی(ص) در سه حوزه علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات، علوم و فناوری زیستی و پزشکی و همچنین علوم پایه و مهندسی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

 این جایزه در دو بخش برگزیدگان جایزه مصطفی (ص) و برگزیدگان مقیم کشورهای اسلامی جایزه مصطفی (ص) به صورت فردی و یا گروهی به مسلمانان جهان و یا اتباع ۵۷ کشور اسلامی، بدون محدودیتی در سن، جنس و یا دین و مذهب اعطا می‌شود.

 آثار نامزدهای جایزه مصطفی(ص) با تمرکز بر سطح برجستگی سه اصل، با اولویت اثر، تاثیر اثر و صاحب اثر از سوی اشخاص حقوقی معتبر در حوزه‌های علمی و فناوری شامل دانشگاه‌ها، مراکز علمی، انجمن­‌های علمی و فناوری، فرهنگستان‌های علوم، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد علم و فناوری و یا از سوی اشخاص حقیقی برتر در حوزه‌های مرتبط، شامل سایر دانشمندان و فناوران به دبیرخانه این جایزه جهانی معرفی می‌شوند.

  برگزیدگان در ششمین «هفته جایزه مصطفی(ص)» علاوه بر دریافت لوح و مدال جایزه‌، هدیه‌ای ویژه را به صورت نقدی بر اساس نیاتی متعالی از خیرین و واقفین دوراندیش، در آیینی باشکوه و با حضور شخصیت‌های بین‌المللی دریافت می‌کنند.

 مهلت اشخاص حقیقی و حقوقی علمی و فناوری برای معرفی و ارسال آثار نامزد در این دوره از اعطای جایزه مصطفی (ص) تا روز شنبه، ۱۰ شهریور ۱۴۰۳ (۳۱ آگوست ۲۰۲۴) اعلام شده است.

 لازم به ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی معرفی نامزد و یا ارزیابی و داوری این آثار و ثبت آن در سامانه به درگاه www.mustafaprize.org مراجعه کنند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...