افتتاح یک خوابگاه دخترانه برای دانشجویان دانشگاه صنعتی شاهرود به همت خیرین
یک خوابگاه دخترانۀ مجهز با همت خیرین برای دانشجویان دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شاهرود، به همت خیرین نیک‌اندیش این دانشگاه، خوابگاه دخترانه‌ای به منظور آرامش خاطر دانشجویان و خانواده‌ها به نام «خوابگاه دخترانه افتخاری» خریداری شد و در روز دوشنبه 8 آبان‌ماه سال جاری با حضور هیئت‌رئیسه و تعدادی از اعضای بنیاد حامی خیرین این دانشگاه، پس از انجام تعمیرات و بهینه‌سازی به جهت رفاه بیشتر دانشجویان به صورت رسمی افتتاح شد.

 تلاش مجموعه دانشگاه برای خرید خوابگاه به واسطه اهمیت حضور دانشجویان به ویژه دانشجویان دختر در محیط خوابگاهی است و تاکید رئیس دانشگاه بر این موضوع است که در محیط خوابگاه تجربه خوبی از خودسازی و استقلال، تعامل فرهنگی شهرهای مختلف، تقویت روحیه اجتماعی بودن و یادگیری نحوه برقراری ارتباط موثر با دیگران رقم می‌خورد.

 در این مجموعه خوابگاهی به جهت رفاه بیشتر دانشجویان، در بخش‌های بهینه‌سازی سیستم گرمایش و سرمایش، تجهیز ملزومات خوابگاهی، رنگ آمیزی ساختمان و سایر امور تعمیر و بازسازی صورت گرفته است.

                                                                                              

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...