نشست «با کارآفرینان اجتماعی» در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود
نخستین نشست «با کارآفرینان اجتماعی» سه‌شنبه 23 آبان از ساعت 16 تا 18 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، سلسله‌نشست‌های «با کارآفرینان اجتماعی» به همت مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف با همکاری آکادمی خیر ایران، بنیاد خیریه راهبری آلا، خانه امکان و سازمان کارآفرینی ایران بر گزار می‌شود.

 نخستین نشست از این سلسله‌نشست‌ها، با عنوان «گفت‌و‌گوی خودمانی با علیرضا آتشک» سه‌شنبه، 23 آبان از ساعت 16 تا 18 در در سالن جلسه c واقع در مجتمع فناوری دکتر رضا روستا آزاد در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

 علیرضا آتشک، با بیش از 20 سال سابقه در حوزه فعالیت‌های اجتماعی، مدیر موسسه نیکوکاری رعدالغدیر و مدیرعامل شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه است و عنوان کارآفرین نمونه بهزیستی در استان تهران و عنوان کارآفرین نمونه اجتماعی کشور را در کارنامه کاری خود دارد.

 موسسه رعدالغدیر در سال 1380 در جنوب غرب تهران به همت  جمعی از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف با هدف توانمندسازی حرفه‌ای، روحی، جسمی و اجتماعی افراد جامعه هدف (دارای معلولیت جسمی و حرکتی و ناشنوا و نیمه شنوا) تشکیل شد. 

 آموزش‌های فنی و حرفه‌ای متناسب با نیاز بازار کار در رشته‌های مختلف، ارائه خدمات توانبخشی، ارائه خدمات دندانپزشکی، کارآفرینی اجتماعی از طریق اشتغال مستقیم جامعه هدف در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، ظرفیت‌سازی اشتغال جامعه هدف در بازار کسب و کار، خدمات روانشناسی و مشاوره فردی و گروهی در راستای افزایش خودباوری و توانمندسازی شغلی و  ارائه خدمات مددکاری و حمایتی در راستای توانمندسازی شغلی جامعه هدف از جمله ماموریت های این موسسه نیکوکاری است.

گفتنی است، شرکت در این نشست برای عمومی آزاد است و علاقمندان برای حضور در نشست می‌توانند با شماره‌های 02166166303 و 02186096304 تماس بگیرند. 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...