اهدای سبد حمایتی به بیش از ۲۰۰ بیمار مبتلا به سرطان
بسته‌های سبد غذایی به ارزش هر بسته بیش از بیست میلیون ریال به دویست بیمار تحت حمایت موسسه خیریه امدادگران عاشورا اهدا شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از موسسه خیریه امدادگران عاشورا ، به مناسبت سالروز میلاد امام حسن عسگری(ع) بسته‌های سبد غذایی به ارزش هر بسته بیش از بیست میلیون ریال به دویست بیمار تحت حمایت موسسه خیریه امدادگران عاشورا اهدا شد. این بسته که شامل برنج، قند و شکر و مرغ بود توسط افراد نیک اندیش و حامیان موسسه تامین گردید.

 نصرالله فتحیان، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه خیریه امداگران عاشورا با بیان اینکه بیمارانی که تحت حمایت موسسه هستند و با آنها انس گرفته‌ایم، غیر از بیماری مشکلات دیگری هم دارند، گفت: به لطف خداوند و حمایت خیرین امسال تعداد قابل توجه‌ای بسته تحصیلی و بسته حمایتی به بیماران تحت پوشش خیریه اهدا شد.

خیرین جهت همراهی در این طرح می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۶۱۰۴۳۳۷۷۶۹۴۰۸۸۶۳ واریز نمایند سپس مبلغ وجه پرداخت شده را به شماره ۷۵۹۸۳۳۰۲ اطلاع دهند.

گفتنی است، موسسه خیریه امدادگران عاشورا حامی بیماران مبتلا به سرطان و صعب العلاج یک خیریه غیر سیاسی، غیر انتفاعی و مردم نهاد است که در چهار چوب قوانین و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی و مطابق اهداف و وظایف تعریف‌ شده در اساسنامه خود فعالیت می‌نماید. هدف این خیریه رسیدگی و کمک به بیماران مبتلا به سرطان و صعب‌ العلاج است که از پرهزینه‌ ترین بیماری‌‌ها بوده و معمولاً درمان طولانی مدتی را به خانواده‌ها تحمیل می کند.


                                                                                 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...