انجمن خیرین راه و ترابری هزارمیلیارد تومان صرف اصلاح نقاط پرخطر می کند
انجمن خیرین راه و ترابری امسال  20 درصد هزینه اصلاح 887 نقطه پر حادثه کشور را که تقریباً هزارمیلیارد تومان برآورد می‌شود، تامین می‌کند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی انجمن خیرین راه و ترابری؛ انجمن قیر ایران داوطلب رفع نقاط پر حادثه جاده ای ایران شد. در دومین همایش صنعت قیر ایران که به همت انجمن قیر ایران در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی برگزار شد ضمن معرفی توانمندی‌های بخش خصوصی در تولید و ارتقای کیفیت انواع قیر، افزایش ظرفیت‌های صادراتی و پشتیبانی از پروژه‌های شهری و جاده ای کشور، آمادگی حدود 70 عضو این انجمن با همکاری انجمن خیرین راه و ترابری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام گردید.

 انجمن خیرین راه و ترابری اعلام کرده است امسال مجموعا 20 درصد هزینه اصلاح 887 نقطه پر حادثه کشور که تقریبا هزار میلیارد تومان برآورد می شود توسط خیرین تامین خواهد شد.

 گفتنی است، انجمن خیرین راه و ترابری به منظور ایجاد بستر و تسهیل امکانات حمل و نقل در نقاط نیازمند، آسیب‌دیده و محروم توسط جمعی از خیرین تشکیل شده و آماده ارائه خدمات، جذب و هدایت کمک‌های فکری، مادی و معنوی خیرین مرتبط در این زمینه است.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...