آزادی ۱۵ زندانی بدهکار به عشق امام حسین (ع)
یک فرد نیکوکار با توسل به نام سیدالشهدا؛ امام حسین (ع) بدهی سیزده نفر زندانی مرد و دو نفر زندانی زن را پرداخت کرد و زمینۀ آزادی آن‌ها از زندان را فراهم آورد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از مهر، عباس کشانی؛ مدیر ستاد دیه استان تهران اعلام کرد: نیکوکاران با تأسی از سیرۀ حسینی و با نام آن حضرت (ع) در آزادی زندانیان نیازمند و بدهکار سهیم می‌شوند و تمایل دارند تا آنان روز عاشورا به خانه‌هایشان بازگردند. طی ایام خاص ملی یا مذهبی، روند کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد شتاب بیشتری به خود می‌گیرد و نیکوکاران حسینی در رقابتی ایثارگرایانه با بخشش مال خود، گره از گرفتاری نیازمندان باز می‌کنند.

 وی خاطرنشان کرد: در همین راستا، یکی از خیرین استان با شرط عدم اعلام نامش، مبلغ ۹۵۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهدا کرد که از این طریق، زمینۀ آزادی دو نفر زندانی زن و 13 نفر زندانی مرد فراهم شد.

 لازم به ذکر است، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ در این امر خیر سهیم باشند. همچنین در صورت تمایل می‌توانند ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، خیابان اعرابی ۵، پلاک ۱۹، طبقه اول یا تماس با شماره تلفن ۸۸۸۶۱۹۹۲ با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...