12 مهر 1402
عملکرد سمن‌های تهران در حوزه توانمندسازی بررسی می‌شود
نشست «نگاهی انتقادی به عملکرد سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه توانمندسازی؛ نمونۀ سمن‌های مستقر در شهر تهران»، دوشنبه 17 مهرماه از ساعت 17 الی 19 به همت بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، نشست «نگاهی انتقادی به عملکرد سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه توانمندسازی؛ نمونۀ سمن‌های مستقر در شهر تهران»، دوشنبه 17 مهرماه از ساعت 17 الی 19 به همت بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان برگزار می‌شود.

 در این نشست، دکتر نوح منوری، عضو هیئت‌علمی گروه جامعه‌شناسی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و ملیکا مقدم، دانش‌آموختۀ کارشناسی ارشد علوم اجتماعی به ایراد سخن می‌پردازند. 

گفتنی است این نشست، سومین نشست از سلسله‌نشست‌های توان‌افزایی جوامع محلی است که با شعار «قوی‌تر در میدان» برگزار می‌شود و با بحث گروهی و مشارکت حاضرین همراه است.

 علاقه‌مندان جهت حضور در این نشست می‌توانند در ساعت مقرر به آدرس: تهران، خیابان قائم‌مقام فراهانی، کوچه دهم، پلاک 24، طبقه 2، واحد 13 مراجعه و یا از بستر مجازی به نشانی ذیل در جلسه حاضر باشند.

https://meet.google.com/kzu-pzbp-sqsلطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...