راه‌اندازی سه فضای آموزشی در استان گلستان با حمایت مالی یک بانک
بانک پاسارگاد در راستای مسئولیت اجتماعی خود، سه فضای را در مناطق کم‌برخوردار استان گلستان راه‌اندازی کرد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، بانک پاسارگارد در راستای مسئولیت اجتماعی، ۳ فضای آموزشی ۶ کلاسه بامجموعاً ۱۸ کلاس درس با ۲۳۰۰ مترمربع زیربنای آموزشی و ۳۵۰ میلیارد ریال را در شهرستان‌های آق‌قلا و بندرگز تقدیم دانش‌آموزان کرد.

 وحید فراهی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گلستان با اشاره به افزایش دوبرابری مشارکت و آورده خیران در توسعه فضاهای آموزشی، ورزشی و تربیتی که به حدود 200 میلیارد تومان در دو سال اخیر رسیده است، افزود: بانک پاسارگارد یکی از بزرگترین خیرین مدرسه‌ساز کشور و استان ما می‌باشد که در گلستان تا بحال شش مدرسه را تقدیم دانش‌آموزان این مرز و بوم کرده است.

 در مراسم افتتاح این مدرسه، دکتر علی‌محمد زنگانه، استاندار گلستان طی سخنانی، ضمن تشکر و قدردانی از بانک‌پاسارگاد، اقدامات این بانک را در راستای ایفای مسئولیت‌های‌اجتماعی و ایجاد شرایط تحصیلی مناسب برای دانش‌آموزان در مناطق محروم، ارزشمند خواندند.

 استاندار گلستان در ادامه افزود: بخشی از فضاهای آموزشی کشور مدیون کار خیرخواهانه خیرین مدرسه‌ساز است که قدردان همه این عزیزان هستیم.

دکتر مجید قاسمی، مدیرعامل بانک پاسارگاد نیز با بیان اینکه تمامی موارد یادشده جزء مسئولیت اجتماعی بانک پاسارگاد است، گفت: پولی که مردم نزد ما سپرده‌گذاری می‌کنند امانت است و ما باید از آن درست استفاده و سرمایه‌گذاری کنیم، برکت این پول خیلی زیاد است.

 وی اظهار داشت: انتظار ما از مقامات آموزش و پرورش این است که معلمان بتوانند دانش آموزان این مدارس را خوب هدایت و راهبری کنند، با کیفیت خوب تدریس کنند و آنها را ارتقا ببخشند و مردان و زنان آینده کشور را خوب تربیت کنند. اکنون قرار بر این است که ما در مراکز استان‌ها مدرسه دارالفنون بسازیم و از مسئولین استان گلستان درخواست می‌کنم که یک زمین مناسبی را در شهر گرگان مرکز استان برای ساخت این مدرسه در اختیار ما قرار دهند تا ما این کار را آغاز کنیم.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...