راه‌اندازی پایگاه اورژانس شهر روشناوند توسط خیرین
پایگاه اورژانس شهر روشناوند (از توابع گناباد در خراسان رضوی) با زیربنای ۱۲۰ متر مربع و هزینه‌ای بالغ بر دو میلیارد تومان توسط جمعی از خیرین روشناوند و با مساعدت دانشگاه علوم پزشکی گناباد ایجاد شده است.  

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از برنا، جعفر میعادفر؛ رئیس سازمان اورژانس کشور در آئین افتتاح دو پروژۀ اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مسجد جامع شهر روشناوند اظهار کرد: پروژه‌های عمرانی باقی‌مانده سازمان اورژانس کشور تا یکسال آینده تکمیل می‌شوند.

 رئیس سازمان اورژانس کشور نقش خیرین در حوزۀ سلامت را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود: خیرین حوزۀ سلامت برای اجرای پروژه‌های مختلف این بخش چهار هزار میلیارد تومان آورده داشته‌اند. با تلاش مجمع خیرین سلامت، استقبال مردم نسبت به مشارکت در توسعه زیرساخت‌های سلامت افزایش یافته است.

 بر اساس این گزارش، آشیانۀ جدید اورژانس هوایی گناباد نیز با حضور میعادفر؛ رئیس سازمان اورژانس کشور افتتاح شد. این پروژه، ۳۸۰ متر مربع زیربنا دارد و با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی گناباد ساخته شده است.

 همچنین پایگاه اورژانس روشناوند با زیربنای ۱۲۰ متر مربع و هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال توسط جمعی از خیرین شهر روشناوند از جمله خانوادۀ شریفی به یادبود پدرشان؛ شادروان عباس‌علی شریفی احداث و با مساعدت دانشگاه علوم پزشکی گناباد تجهیز شده است.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...