فراخوان تأسیس شبکه حمایتی برای فرزندان انتقال‌یافته به زندگی مستقل
معاونت امور اجتماعی اداره بهزیستی استان البرز در نظر دارد به منظور راه‌اندازی شبکه حمایتی فعال برای فرزندان انتقال‌یافته به زندگی مستقل از کلیه مؤسسات حقوقی واجد شرایط دعوت به همکاری کند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی، معاونت امور اجتماعی اداره بهزیستی استان البرز در نظر دارد به منظور راه‌اندازی شبکه حمایتی فعال برای فرزندان انتقال‌یافته به زندگی مستقل (دریافت حمایت در تنگناهای اقتصادی و وضعیت‌های بحرانی) و بهبود کیفیت زندگی این فرزندان به عنوان مراقبان رهسپاری، از کلیه مؤسسات حقوقی واجد شرایط دعوت به همکاری کند.

 داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این فراخوان با شماره تماس ۰۲۶۳۲۵۱۹۹۳۳ داخلی ۱۱۶ و ۱۹۸ کارشناس مسئول مراقبت و توانمندسازی فرزندان در خانه تماس بگیرند و همچنین جهت ارائه درخواست کتبی خود به مدت ۱۰ روز از تاریخ درج فراخوان در سایت بهزیستی البرز و روزنامه‌های کثیرالانتشار استان البرز به معاونت امور اجتماعی بهزیستی استان مراجعه کنند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...