احتمال تشکیل مجمع خیرین کتابخانه‌ساز لرستان در آینده نزدیک
سرپرست جدید اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان لرستان، خیرین را بازوی توانمند توسعه فرهنگی دانست و گفت: ایجاد مجمع خیرین کتابخانه‌ساز در استان یکی از اولویت‌های کاری این اداره‌کل در دوره جدید مدیریتی است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، حجت‌الاسلام علی‌اکبر سبزیان در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه خدمات آیت‌الله رئیسی نشان داد در کمترین زمان ممکن می‌توان بیشترین اثرگذاری را داشت، اظهار کرد: اگر از فضای محدود مدیریتی به خوبی استفاده نشود، جز خسران چیزی به‌جای نخواهد ماند، اما اگر از این فرصت به خوبی استفاده شود قطعاً اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.

 وی با اشاره به اینکه هرکجا که تاثیرگذاری خوبی وجود داشته است، محصول هم‌افزایی و هم‌گرایی بوده است افزود: در رویدادها و برنامه‌های مشترک و کارهای فرهنگی تاثیرگذاری، با همکاری اتفاق خواهد افتاد.

 سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان  با اشاره به اینکه آمادگی داریم از ظرفیت‌های مشترک در زمینه اتمام پروژه‌های نیمه تمام استفاده کنیم، استفاده از ظرفیت فرهنگی هنری استان در کتابخانه‌های عمومی را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: طی بازدید از کتابخانه‌های عمومی فعالیت‌های این کتابخانه‌ها در راستای ایجاد فرهنگسراهای اجتماعی و آموزش کسب و کارهای کوچک را مطلوب ارزیابی کرد.

 سبزیان بیان کرد: اگر دستگاه‌های فرهنگی در استان هم‌افزایی، همکاری و همت مضاعفی داشته باشند، علی‌رغم مشکلات اقتصادی و عمرانی موجود در استان، در حوزه فرهنگ؛ در سطح کشور می‌توانند حرف‌ها برای گفتن  داشته باشند.

 وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین موانع و مشکلات در انجام کارها و اقدامات فرهنگی، جزیره‌ای عمل کردن نهادها و دستگاه‌های مسئول است.

 سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان ایجاد مجمع خیرین کتابخانه‌ساز در استان را یکی از اولویت‌های کاری خود برشمرد و تصریح کرد: خیران بازوی توانمند توسعه فرهنگ هستند و با توجه به اینکه به نظر می‌رسد هم‌گرایی فرهنگی خوبی در لرستان وجود دارد می‌توان مجمع خیرین فرهنگی را ایجاد و از این ظرفیت برای حوزه فرهنگ و کتاب استفاده کرد.

منبع: ایسنا


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...