ووشوکاری که در فعالیت‌های خیر نیز دستی بر آتش دارد
یوسف صبری؛ قهرمان جهانی رشته ووشو گفت: در شهر «آبی بگلو» استان اردبیل با همکاری دوستان، تا جایی که بتوانم به اقشار ضعیف کمک می‌کنم و با خیرین همکاری دارم.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، یوسف صبری؛ قهرمان جهانی رشته ووشو با اشاره به همکاری خود با گروه‌های جهادی برای کمک‌رسانی به مناطق محروم اظهار کرد: در شهر آبی بگلو استان اردبیل با همکاری دیگر دوستان، به اقشار ضعیف و نیازمند تاجایی که بتوانیم، کمک مالی می‌کنیم.

  وی با اشاره به فعالیت‌های شبانه‌روزی خود در رشته ورزشی ووشو برای آمادگی حضور در مسابقات جهانی افزود: در حال حاضر با موسسه خاصی برای کمک‌رسانی فعالیت ندارم اما با خیرین‌ دیگری که در شهرستان حضور دارند برای رضای خداوند و کمک به همشهریان به قصد قربت همکاری می‌کنم.

  این‌ قهرمان جهانی رشته ووشو با بیان اینکه از سال ۹۳ عضو تیم ملی ووشوی کشور هستم، عنوان کرد: تاکنون مدال‌های مختلفی در مسابقات جهانی و آسیایی کسب کردم از جمله مدال طلای مسابقات جهانی ۲۰۱۶ بلغارستان، در مسابقات ۲۰۱۷ روسیه و ۲۰۱۹ چین طلای مسابقات آسیایی و در سال ۲۰۲۲ طلای مسابقات جام جهانی و سال ۲۰۱۸ نیز در کشور چین طلای مسابقات جوانان آسیا را بدست آوردم.

  صبری درباره انتظارش از مسئولان نیز تصریح کرد: ورزشکاران، الگوی دیگر افراد جامعه هستند لذا اگر مورد حمایت مالی و مادی مسئولان قرار گیرند، همین امر انگیزه‌ای می‌شود تا آن‌ها و خصوصا جوانان و نوجوانان نیز به سمت ورزش کشیده شوند و زندگی خود را وقف ورزش حرفه‌ای کنند.

  وی خاطرنشان کرد: از کودکی به رشته‌های رزمی علاقه داشتم و مدتی در رشته کیک بوکسینگ فعالیت می‌کردم اما پس از آن دیدم در ووشو نیز استعداد دارم و کم‌کم جذب این رشته شدم و توانستم ظرف دو سال به عضویت تیم ملی جوانان و سپس بزرگسالان برسم.

 منبع: خبرگزاری بسیج


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...