ضرورت استفاده از ظرفیت خیرین در توسعه و تجهیز مراکز انتقال خون
مدیرعامل سازمان انتقال خون در سفر به استان فارس از مراکز اهدای خون فسا و داراب بازدید کرد و استفاده از ظرفیت خیرین این استان را در توسعه و تجهیز مراکز انتقال خون مورد تأکید قرار داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی سازمان انتقال خون، دکتر مصطفی جمالی؛ مدیرعامل سازمان انتقال خون در سفری به استان فارس با همراهی دکتر اکبرزاده؛ مدیرکل انتقال خون این استان از مراکز اهدای خون فسا و داراب بازدید کرد و در جریان مشکلات این مراکز قرار گرفت. 

 دکتر جمالی در این بازدیدها به درخواست‌های کارکنان و نیازهای مرکز اهدای خون این دو شهرستان رسیدگی کرد و استفاده از ظرفیت خیرین این استان را در توسعه و تجهیز مراکز انتقال خون مورد تأکید قرار داد. 

 بازدید از قطعه زمین اهدایی از طرف اداره مسکن و شهرسازی فسا به متراژ دو هزار متر مربع که قرار است انتقال خون این شهرستان در آن ساخته شود و پروژه تکمیلی طبقه دوم پایگاه داراب از دیگر برنامه‌های این بازدیدها بود.

 دکتر جمالی با تأکید بر ضرورت مشارکت فرمانداری و خیرین شهرستان‌های یادشده در ساخت، توسعه و تجهیز مراکز انتقال خون، پیگیری این امور توسط مدیریت این مراکز را لازم و ضروری عنوان کرد.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...