06 خرداد 1403
اختتامیه رویداد «اعطای نشان والی» 27 خردادماه برگزار می‌شود
اختتامیه رویداد «اعطای نشان والی»، ۲۷ خردادماه سال جاری مصادف با سالروز تشکیل جهاد سازندگی برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی، آئین «اعطای نشان والی» به منظور تجلیل از الگوهای موفق کار مردمی و جهادی در عرصه محرومیت‌زدایی و پیشرفت کشور از سوی شورای عالی جهاد سازندگی طراحی و اجرا می‌شود.

 بخشی از اهداف برگزاری این رویداد وسعت‌دادن به مخاطب عرصه‌های محرومیت‌زدایی و کار مردمی؛ گسترش مرزهای خدمت‌رسانی و اقدام جهادی؛ معرفی الگوهای ویژه و برتر ترویج فرهنگ مشارکت مردمی، تقویت و انسجام شبکه فعالان محرومیت‌زدایی و مردمی است.

 سابقه فعالیت شخص در کارهای مردمی و جهادی، تخصصی وحرفه‌ای تلقی شدن فعال مردمی جهادی، محبوبیت و مقبولیت مردمی فعالیتهای فعال جهادی مردمی، اثرگذاری اقدامات فعال جهادی مردمی، تمرکز و تخصص (مسئله‌محور و یا جغرافیا محور)، ایجاد جریان عمومی و فراگیری اقدامات فعال جهادی مردمی و قابلیت الگوگیری و الهام‌بخش بودن از جمله این شاخص ها است.

سابقه فعالیت تشکل مردمی، انسجام تشکیلاتی گروه مردمی، نو آور و پیشرو بودن گروه مردمی، قدرت بسیج‌کنندگی مردم توسط گروه مردمی، قابلیت گفتمان‌سازی و فراگیری توسط گروه مردمی، رویکرد حرفه‌ای و تخصصی گروه مردمی، تاثیر اجتماعی فعالیت های گروه مردمی، کمیت و کیفیت اقدامات گروه مردمی و گستره شبکه داوطلبان و مخاطبان شرایط شرکت در این بخش است.

اختتامیه رویداد جایزه «اعطای نشان والی» ۲۷ خردادماه مصادف با سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام خمینی (ره)  برگزار می‌شود.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...