برآورده‌شدن آرزوهای کودکان شرکت‌کننده در کمپین «فرشته باش»
آرزوهای 38 نفر از کودکان مهرآفرین که در کمپین «فرشته باش» شرکت کرده بودند توسط نمایندگی مدیران خودرو برآورده شد.

 به گزارش پایگاه تحلیلی خبری خیر ایران به نقل از موسسه نیکوکاری مهرآفرین، 38 کودک مهرآفرین که آرزوهای خود را برای مددکارشان نقاشی کرده بودند، در جشنی با حضور یکی از نمایندگی‌های شرکت مدیران خودرو هدایای مورد علاقه خود را از مدیران این شرکت دریافت کردند.

 این کودکان قبلا آرزوهای خود را برای کمپین «فرشته باش» نقاشی کرده بودند و نمایندگی ۳۵۰ مدیران خودرو به عنوان یکی از یاوران مهرآفرین تأمین خواسته‌های کودکان را تقبل کرده بود.

 در مراسمی که در دفتر مرکزی موسسه خیریه مهرآفرین برگزار شد با حضور تعدادی از مدیران و کارکنان شرکت مدیران خودرو، مددکاران اجتماعی و تعدادی از کودکان برگزیده، آرزوهای بچه‌ها توسط خانم دیبا دهقان‌پور برآورده و به آنها اهدا شد.

 هدایای کودکان عبارت بود از یک دستگاه پلی استیشن، چند عدد دوچرخه، لباس و کفش، قطار ریلی و چند دستگاه تبلت که تماما توسط نمایندگی شرکت مدیران خودرو تقبل شده بود. 

 در این جشن کودکان در کنار یاوران و مددکاران اجتماعی لحظات شاد و به یادماندنی را تجربه کردند و با هدایای دلخواه خود به خانه برگشتند. همچنین آرزوی تعدادی از کودکان مهرآفرین همزمان در ۱۴ شهر دیگر توسط این نمایندگی تأمین و به آنها اهدا شد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...