تشکیل مجمع خیرین حرم‌ساز در کهگیلویه‌ و بویراحمد
مجمع خیرین حرم‌ساز به منظور تسریع در اجرای طرح‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه‌وبویراحمد، با حضور خیرین این حوزه تشکیل شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، سردار حسن حکمتیان؛ رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان کهگیلویه‌ و بویراحمد، یکشنبه 17 اردیبهشت‌ماه در جمع خیرین توسعه و بازسازی عتبات عالیات در محل کنگره شهدای استان در یاسوج بیان کرد: مجمع خیرین حرم‌ساز برنامه‌ها و خط‌مشی ستاد عتبات را ادامه می‌دهد و از ظرفیت آن‌ها برای تقویت برنامه‌ها استفاده می‌کند.

 سردار حکمتیان افزود: با برگزاری این مجمع در استان، اعضای هیئت‌مدیره انتخاب می‌شوند تا شاهد فعالیت مجمع خیرین حرم‌ساز استان باشیم. این مجمع در مسیر اهداف و مأموریت‌های ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات و استفاده از ظرفیت نیکوکاران و خیرین برای تسریع در بازسازی این اماکن مقدس فعالیت خواهد کرد.

 رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان کهگیلویه‌ و بویراحمد تصریح کرد: در انتخابات مجمع خیرین حرم‌ساز استان، از بین ۷۰ داوطلب برای حضور در هیئت‌امنا و بازرسی، با رأی‌گیری، افرادی برای اعضای اصلی هیئت‌امنا انتخاب می‌شوند.

 منبع: خبرگزاری صدا و سیما


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...