هزینه مراسم یادبود والدین صرف آزادی زندانی همدانی شد
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان همدان گفت: فرزند یک خانواده با حضور در ستاد دیه هزینه پیش‌بینی شده برای برگزاری مراسم یادبود والدین را صرف آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد کرد.

 به گزارش پایگاه خبریی تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، یدالله روحانی‌منش؛ مدیر نمایندگی ستاد دیه استان همدان اظهار کرد: یک سرباز متأهل به علت بدهی ۸۰۰ میلیون ریالی از حدود یک‌ماه پیش راهی زندان شد.

 وی اضافه کرد: به دنبال تشکیل این پرونده در ستاد دیه، آزادی این زندانی در دستور کار قرار گرفت که با کمک یک خیّر نیک‌اندیش، زمینه آزادی و بازگشت او به آغوش خانواده فراهم شد. این خیّر، هزینه مراسم یادبود والدین حود را صرف این امر خیر کرد.

 مدیر نمایندگی ستاد دیه استان همدان افزود: در یک ماه نخست امسال، ۲۳ زندانی جرائم غیرعمد با حمایت مالی خیرین آزاد شده‌اند که از این تعداد، یک نفر زن و ۲۰ نفر مرد هستند. در حال حاضر ۲۷۳ مددجو در زندان‌های استان محبوس هستند که آزادی آن‌ها نیازمند کمک‌های مردمی است.

 وی در ادامه تصریح کرد: در سال گذشته، ۲۳۲ زندانی جرائم غیرعمد شامل ۲۱۸ مرد و ۱۴ زن در این استان با کمک خیرین و فعالیت‌های ستاد دیه و با پرداخت دو هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال آزاد و به آغوش خانواده بازگشته‌اند.

 مدیرعامل ستاد دیه استان همدان بیان کرد: این افراد شامل ۱۵۴ محکوم مالی، سه زندانی ناتوان در پرداخت دیه، ۷۴ زندانی مهریه و یک زندانی ناتوان در پرداخت نفقه می‌شود.

 روحانی‌منش در پایان افزود: شماره حساب‌های ۰۱۰۶۳۲۹۵۵۵۰۰۱ بانک ملی، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۳۰۷۱۲ بانک ملی، شماره حساب ۲۰۳۰۳۰۳۰۳۷ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۵۱۸۴ بانک ملت، شماره حساب ۳۳۲۲۴۳۸۳۱۰۳۸۷۱ و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۳۸۳۷۹۸۰۳ بانک انصار آماده دریافت کمک‌های شهروندان است.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...