خیرین تأمین سلامت فارس در یک سال اخیر ۱۳۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
طی یک سال اخیر ۳۶ تفاهم‌نامه در شیراز و ۱٠٠ تفاهم‌نامه در دفاتر شهرستان‌های استان منعقد شده است. این تفاهم‌نامه‌ها شامل ۲۱ مورد اهدای ملک، اجرای ۳۶ طرح عمرانی، ۶۶ مورد اهدای تجهیزات، اهدای سه دستگاه آمبولانس و ۱۰ نوع اقدام حمایتی بوده است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، علی‌اکبر رامجردی؛ مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس با اشاره به گستردگی فعالیت خیرین در استان فارس به‌ خصوص در مناطق کم‌برخوردار گفت: در استان فارس خیرین با دیدگاه نیک‌اندیشانه و آینده‌نگر، در ابعاد مختلفی همچون حمایت، ساخت، تجهیز و تکمیل مراکز حوزه سلامت فعال بوده‌اند و دستاوردهای تاثیرگذار و شگرفی در زمینه‌های مختلف از جمله امور بهداشتی، درمانی داشته‌اند.

 مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس تصریح کرد: خیرین همواره با مشاوره کارشناسان مجمع خیرین در شیراز و شهرستان‌ها از بسترهای مناسب انجام کارهای خیر در حوزه سلامت مطلع می‌شوند و با توجه به خلأهای موجود، کاری همسو با نیتشان انتخاب و اجرا می‌کنند.

 وی با اشاره به آمار عملکرد موفق خیرین گفت: طی یکسال اخیر ۳۶ تفاهم‌نامه در شیراز و ۱٠٠ تفاهم‌نامه در دفاتر شهرستان‌های استان منعقد شده است. این تفاهم‌نامه‌ها شامل ۲۱ مورد اهدای ملک، اجرای ۳۶ طرح عمرانی، ۶۶ مورد اهدای تجهیزات، اهدای سه دستگاه آمبولانس و ۱۰ نوع اقدام حمایتی بوده است.

 رامجردی بیان کرد: علاوه بر این فعالیت‌ها پنج هزار و ۸۰۰ بیمار نیازمند با اهدای وام قرض‌الحسنه،کمک بلاعوض، معرفی به مراکز درمانی و اسکان همراهان بیمار با اعتباری بیش از ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان حمایت شده‌اند.

 مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس با موفق برشمردن کارهای خیرین از افتتاح بزرگترین مرکز شیمی درمانی جنوب کشور «مرکز آنکولوژی مهر» به عنوان شاخص‌ترین کار خیرین در سال گذشته یاد کرد و افزود: امسال نیز بزرگترین اقامتگاه همراه بیمار جنوب کشور که با همت خیرین ساخته شده است، به بهره‌برداری خواهد رسید.

 وی بیان کرد: خیرین و مردم شریف استان فارس می‌توانند برای پیوستن به خیل نیک‌اندیشان عرصه سلامت فارس و مشارکت در کارهای خیر حوزه سلامت با کارشناسان مجمع خیرین تأمین سلامت با شماره ۰۷۱۳۲۳۵۹۲۰۰ تماس بگیرند و از فضا و فرصت‌های کارهای خیر اطلاع کسب کنند.

منبع: ایسنا


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...