اردوگاه ۱۰ هکتاری بازپروری معتادان با همت خیرین راه‌اندازی می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از جانمایی زمین مناسب برای احداث اردوگاه بازپروری معتادان متجاهر این استان در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار خبر داد و گفت: این اردوگاه به همت خیرین ایجاد می‌شود. این، دومین مرکز کشوری است که در حوزه درمان، بازپروری، بازتوانی، اشتغال و مراقبت‌های پس از بهبودی معتادان فعالیت خواهد کرد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، احمد افضلی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در دومین نشست کارگروه مستندسازی استان البرز از جانمایی زمین مناسب برای احداث اردوگاه بازپروری معتادان متجاهر این استان در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار خبر داد و گفت: این اردوگاه با همت خیرین و پس از طی مراحل قانونی احداث می شود.

 وی بیان کرد: این نشست پیرو موضوع واگذاری عرصه دولتی برای احداث اردوگاه بازپروری معتادان متجاهر در شهرستان نظرآباد در قالب تبصره پنج ماده ۶۹ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و شیوه‌نامه مربوطه به آن تشکیل شده است و در نهایت با جانمایی عرصه در شهرستان نظرآباد موافقت شد.

 افضلی افزود: این مرکز، دومین مرکز کشوری است که در حوزه درمان، بازپروری، بازتوانی، اشتغال و مراقبت‌های پس از بهبودی معتادان فعالیت خواهد کرد.

 به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، این اردوگاه می‌تواند نقش بسیار مهمی در بهبودی معتادان ایفا کند و موجب اشتغال و بازگشت آنان به جامعه شود.

منبع: ایرنا

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...