20 مدرسه به همت خیرین در تهران افتتاح می‌شود
20 مدرسه به همت خیرین، مهر و آبان سال جاری در شهر تهران مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و افتتاح خواهد شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران، در نشست مجازی اعضای هیئت‌مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، برنامه‌های مدارس خیری شهر تهران در مناطق 19 گانه پایتخت مورد بررسی قرار گرفت.

 در این جلسه مجازی رابطان دفاتر نمایندگی مجمع تهران در مناطق شهر تهران و از هر منطقه یک مدیر مدرسه منتخب مدارس خیرساز از آخرین اقدامات و تمهیدات به عمل آمده برای بازگشایی مدارس گزارش دادند.

 از مهم‌ترین نکاتی که برخی مدیران مدارس خیرساز شهر تهران در این جلسه تاکید نمودند می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد: اتمام مراحل سازماندهی و ثبت نام دانش آموزان، تامین نیروی انسانی مورد نیاز مدارس خیرساز، هماهنگی با خیرین مدارس در جهت ارتقای سطح عملکرد مدرسه، توسعه رشته‌های هنری در برخی هنرستان‌های خیرساز (هنرستان کریمی شیرازیا منطقه هفت)، ارتباط و تعامل مستمر بسیاری از مدارس یا خیرین مربوطه و دعوت از خیرین برخی مدارس برای حضور در مراسم بازگشایی مدارس در اول مهر ماه.

 براساس این گزارش، رابطان دفاتر نمایندگی مناطق شهر تهران برگزاری این جلسه را در هماهنگی فعالیت‌های مدرسه سازی در مناطق و تبادل تجربیات موفق بسیار موثر دانستند و تداوم این جلسات را پیشنهاد کردند.

 لازم به ذکر است، همزمان با آغاز سال تحصیلی تعداد 20 مدرسه خیری و مشارکتی در مهر و آبان سال جاری در شهر تهران مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و افتتاح خواهد شد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...