آشنایی با مؤسسه خیریه «مهرآفرین امید جهرم»
موسسه خیریه «مهرآفرین امید جهرم» به همت جمعی از خیرین با هدف حمایت از بیماران و آسیب‌دیدگان و تامین وسایل و تجهیزات درمانی ویژه بیماران کم‌برخوردار در شهرستان جهرم فعالیت می‌کند.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، موسسه خیریه «مهرآفرین امید جهرم» به همت جمعی از خیرین در سال 1397 با هدف حمایت از بیماران و آسیب‌دیدگان و تامین وسایل و تجهیزات درمانیِ بیماران کم‌برخوردار در شهرستان جهرم در استان فارس تأسیس شد.

 این موسسه وسایل کمک توانبخشی و بهداشتی مانند ویلچر، تشک مواج، انواع تخت بیمارستانی، عصا، واکر، کپسول اکسیژن، دستگاه ساکشن، هولتر نوار قلب، مانومتر، پالس اکسیمتری و دستگاه فتوتراپی یا اندازه گیری زردی نوزادان را به طور رایگان به صورت امانت در اختیار جامعه هدف سازمان بهزیستی و عموم مردم در سطح شهرستان جهرم قرار می‌دهد.

 کسب همیاری و مشارکت مادی و معنوی اقشار جامعه در جهت حمایت از افراد گروه هدف و ایجاد امکانات لازم در جهت مشاوره و راهنمایی خانواده‌های گروه هدف از دیگر رویکردهای موسسه خیریه «مهرآفرین امید جهرم» به شمار می‌رود.

 این موسسه تاکنون علاوه به ارائه خدمات به بیماران نیازمند جهرمی به شهرستان‌های خفر، قیروکارزین، داراب، فسا، زرین دشت، شیراز، میناب و بندرعباس هم خدمت‌رسانی داشته است. موسسه خیریه «مهرآفرین امید جهرم» با مراکز دولتی از جمله دانشگاه علوم‌پزشکی، بهزیستی، بیمارستان‌ها، بنیاد شهید و سایر ادارات همکاری دارد.

 بیشترین مراجعه‌کنندگان موسسه «مهرآفرین امید جهرم» در سال‌های اولیه تاسیس که همزمان با شیوع بیماری کرونا بود، بیماران کرونایی بودند که نیاز به سیلندر و دستگاه اکسیژن داشتند که هیچ کدام از آن‌ها از خدمات این موسسه بی‌بهره نماندند.

 مردم می‌توانند در صورتی که وسایل توانبخشی بلااستفاده در منزل دارند آنها را به طور امانت یا اهدا در اختیار موسسه «مهرآفرین امید جهرم» واقع در شهرستان جهرم، خیابان فرداسدی، جنب مقبره خاندان معظم آیت‌اللهی قرار دهند. لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...