مسن‌ترین زندانی بدهکار تهران با کمک خیرین آزاد شد
پیرمرد 93 ساله که با بدهی بیش از 700 میلیون تومان به زندان افتاده بود، با کمک خیرین و ستاد مردمی دیه از بازداشگاه اوین آزاد شد و به کانون خانواده بازگشت.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، پیرمرد ۹۳ ساله که از اواسط تیر سال‌جاری با مبلغ بدهی بالغ بر ۷۳۶ میلیون تومان در بازداشتگاه اوین به سر می‌برد با کمک نیکوکاران آزاد شد.

 منوچهر رحمانی، مدیر ستاد مردمی دیه استان تهران عنوان کرد: نیکوکاران استان تهران که در عرصه‌های کمک به مددجویان نیازمند حضور فعال دارند، این بار در کمک به آزادی مسن‌ترین زندانی بدهکار دست به کار شدند و اتفاق مبارکی را رقم زدند.

وی ادامه داد: زندانی ۹۳ ساله که با شکایت شاکی خصوصی محکوم به پرداخت ۷۳۶ میلیون تومان شده بود، در بازداشتگاه اوین به سر می‌برد. این زندانی با داشتن ۶ فرزند به دلیل مشکلات مالی و نوسان اقتصادی که از سال ۱۳۸۳ نتوانسته بود طلب شاکی را پرداخت کند و تیر ماه سال جاری روانه زندان شد.

 شاکی از قریب به نصف طلب خود گذشت و نصف دیگر طلب نیز با همکاری نیکوکاران و کمک ستاد دیه استان تهیه و با جلب رضایت شاکی زمینه آزادی وی فراهم شد.

منبع اصلی خبر: ستاد دیه کشور


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...