کمک‌های مردم استان مرکزی به غزه ادامه دارد
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی گفت: کمک‌های مردم این استان به غزه در ادامه پویش بشردوستی از 17 مهرماه تاکنون به  بیش از یک میلیارد و 650 میلیون ریال رسیده است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، علیرضا شهرجردی؛ مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی با اشاره به اینکه کمک‌های مردم این استان به غزه در ادامه پویش «بشردوستی» از 17 مهرماه تاکنون به یک بیش از یک میلیارد و 650 میلیون ریال رسیده است، گفت: این میزان کمک از طریق 13 شعبه و دو خانه هلال جمعیت در سراسر استان و 15 صندوق در میعادگاه‌های نماز جمعه جمع‌آوری شده است.

 وی با بیان اینکه پویش بشردوستی با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم در راستای کمک به مظلومان غزه همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را در این راستا به شماره حساب 99999 و شماره کارت 6037997544999999 نزد بانک ملی و یا به شماره حساب 4101034741999998 و شماره کارت 6367957078758336 نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری #5*112* واریز کنند.

 مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی ادامه داد: کمک‌های خیرین این استان در تهیه تجهیزات پزشکی بانک امانات جمعیت هلال‌احمر نیز از ابتدای امسال تاکنون به یک میلیارد و 310 میلیون ریال رسیده است. در این مدت، 46 قلم کالا و تجهیزات پزشکی از جمله ویلچیر، تخت بیمارستانی، واکر، عصا و کپسول اکسیژن به همراه مانومتر به جمعیت هلال‌احمر استان اهدا شد.

 وی تأکید کرد: کمک به بیماران نیازمند جزء برنامه‌های اولویت‌دار این نهاد است که با جدیت دنبال می‌شود و تمام تجهیزات اهدایی پزشکی در بانک امانات شهرستان‌های استان مرکزی نگهداری می‌شود و به‌ صورت امانی در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.

 مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی افزود: خیرین تاکنون در راستای کمک به بیماران نیازمند گام‌های بلندی برداشته‌اند و امید است این حرکت روز به‌ روز سرعت بیشتری پیدا کند. مردم استان مرکزی می‌توانند در زمینه اهدای تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران نیز به شعب جمعیت هلال‌احمر مراجعه کنند و با کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود، در این امر خداپسندانه مشارکت داشته باشند.

منبع: ایرنا


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...