210 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان قزوین احداث می‌شود
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: از سال گذشته تاکنون ۴۶۰ مسکن روستایی به خانواده‌های تحت حمایت تحویل شده است و در آینده‌ای نزدیک ۲۱۰ مسکن دیگر به این خانواده‌ها تحویل داده می شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، ناصر ظاهری، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهار کرد: خدمت به خانواده‌های ولی‌نعمت از وظایف اصلی کمیته امداد است و با توجه به تورم زیاد مسکن که با آن مواجه هستیم، این خانواده ها دچار آسیب در این بخش شده اند.

 وی افزود: طی سال جاری ۶۰۰ خانواده ولی‌نعمت در سطح استان قزوین شناسایی شده‌اند که نیاز به تامین مسکن دارند و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در کمیته امداد، تمام تلاش امدادگران این نهاد بر آن است که با کمک خیرین و اعتبارات دولتی مسکن این عزیزان پس از ساخت در اختیار مددجویان قرار گیرد.

 مدیرکل کمیته امداد استان قزوین ادامه داد: از سال گذشته تاکنون تعداد ۴۶۰ مسکن روستایی به خانواده‌های تحت حمایت تحویل شده است و در آینده ای نزدیک تعداد ۲۱۰ مسکن دیگر به این خانواده‌ها تحویل می شود.

ظاهری اضافه کرد: در ادامه اجرای برنامه‌های توانمندسازی مددجویان، پس از اتمام و تحویل مسکن، طرح راه‌اندازی نیروگاه‌های خانگی انرژی خورشیدی که یک طرح زود بازده با درآمد پایدار می‌باشد نیز بر روی پشت بام این منازل اجرا می‌شود.

 ظاهری عنوان کرد: از دیگر برنامه‌های کمیته امداد جهت تامین و تعمیر مسکن مددجویان می توان به لوله کشی گاز، احداث سرویس‌های بهداشتی و ایزوگام پشت بام اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری فارس


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...