چگونه روز تولدمان را بهانۀ کار خیر قرار دهیم؟
یکی از حامیان طرح اِکرام ایتام و محسنین در اصفهان، همزمان با سالروز تولدش، زیارت مشهد مقدس را به ۲۰ نفر از فرزندان یتیم هدیه کرد. این اقدام یک کار خیر جالب است که نشان می‌دهد ما می‌توانیم روز تولدمان را بهانه کار خیر قرار دهیم و نعمت زندگی را چنین شکرگزاری کنیم.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، یکی از حامیان طرح اِکرام ایتام و محسنین در اصفهان، همزمان با سالروز  تولدش، زیارت مشهد مقدس را به ۲۰ نفر از فرزندان یتیم همراه با خانواده‌هایشان هدیه کرد. این اقدام  یک کار خیر جالب است که نشان می‌دهد ما می‌توانیم روز تولدمان را بهانه کار  خیر قرار دهیم و نعمت زندگی را چنین شکرگزاری کنیم.

آنگونه که روزنامه نصف جهان گزارش داده است، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، بیش از هزار و ۶۰۰ فرزند یتیم و نیازمند تحت پوشش کمیته امداد استان اصفهان را حمایت و برای رشد و پرورش استعدادشان با این نهاد همکاری می‌کند.

 زارع با بیان اینکه این خیّر نیک‌اندیش به طور متوسط ماهیانه بیش از یک میلیاد و ۷۰۰ میلیون تومان به حساب فرزندان یتیم واریز می‌کند، افزود: از سال ۱۳۹۹ تاکنون در کنار حمایت مادی از این فرزندان، توجه ویژه‌ای به شرایط زندگی و برآوردن آرزو‌هایشان داشته است.

 وی لبخند رضایت کارکنان کمیته امداد را در گروی خنده فرزندان یتیم و نیازمند دانست و افزود: خدمت‌رسانی به جامعه هدف کمیته امداد و کمک برای خودکفایی مددجویان این نهاد، مسیری است که با مساعدت نیکوکاران میسر می‌شود.

 مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان، با قدردانی از حمایت خیرین در تامین نیازمندی‌های خانوار‌های تحت حمایت گفت: عموم نیک‌اندیشان می‌توانند برای مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد در سطح استان اصفهان با ثبت نام در سایت edram.emdad.ir همچنین ارسال پیامک عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۳۱ اقدام کنند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...