اعضای هیئت‌مدیره بنیاد حامیان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران انتخاب شدند
اولین جلسه بنیاد حامیان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران با حضور اعضای منتخب در تاریخ هشتم آبان‌ماه برگزار شد و اعضای هیئت‌مدیره آن انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم اجتماعی تهران، اولین جلسه بنیاد حامیان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران با حضور اعضای منتخب در تاریخ هشتم آبان ماه برگزار شد. این جلسه به منظور انتخاب رئیس هیئت‌مدیره، نایب‌رئیس هیئت مدیره، مدیرعامل و خزانه‌دار بنیاد در تالار گفت‌وگوی دانشکده علوم اجتماعی انجام شد.

 در نخستین جلسه اعضای منتخب بنیاد دانشکده، دکتر غلامرضا جمشیدیها، رئیس  دانشکده، دکتر احمد نادری عضو هیات علمی دانشکده و عضو هیئت‌رئیسه مجلس  شورای اسلامی، آقایان سیدامیر طالبیان، محمدرضا اسپرورین و محمدرضا  قربانی حضور داشتند. همچنین در این جلسه دکتر فاطمه ترابی (معاون اداری و مالی دانشکده علوم اجتماعی) و داوود صیقلی (بازرس بنیاد حامیان دانشگاه تهران) به همراه علیرضا بلوچی (مشاور اداری و مالیِ مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران) و دکتر یحیی بوذری‌نژاد (عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی) شرکت کردند.

  پس  از همفکری و هم‌اندیشی اعضای حاضر در جلسه در مورد اهم نیازمندی‌ها و  مسائل و مشکلات دانشکده در زمینه‌های مختلف، در ادامه دکتر جمشیدیها به عنوان رئیس هیئت‌مدیره، آقای اسپرورین به سمت نایب رئیس، اقای طالبیان به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند. همچنین دکتر نادری و آقای قربانی به عنوان عضو هیئت‌مدیره و دکتر ترابی به سمت دبیری جلسات بنیاد انتخاب شدند.

  لازم به ذکر است که با توجه به هماهنگی‌های انجام شده، مدیر عامل بنیاد دانشکده در جلسات بعدی اعضا انتخاب خواهد شد.

 گفتنی است بنیاد حامیان دانشکده علوم اجتماعی (که با حمایت بنیاد حامیان دانشگاه تهران تاسیس شده است)، نهادی مستقل و داوطلبانه است و برای حمایت‌های خیرخواهانه از دانشکده و دانشجویان علوم اجتماعی تهران فعالیت خواهد کرد.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...