واگذاری فضای خیر و احسان به مردم؛ سیاست اساسی کمیتۀ امداد
قائم‌مقام کمیته امداد از صدور مجوز ۸۷۰۰ مرکز نیکوکاری در کشور خبر داد و گفت: واگذاری فضای خیر و احسان به مردم، سیاست اساسی کمیته امداد است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، جعفر صباغیان؛ قائم‌مقام کمیته امداد در همایش تجلیل از ۵۰۰ مؤسسه خیریه و تشکل مردمی استان گلستان، واگذاری امر خیر و راهبری آن توسط مردم را یکی از سیاست‌های اساسی در کمیته امداد دانست و گفت: مردم بهترین وسیله برای خدمت‌رسانی هستند؛ چراکه آنها می‌توانند بهترین اتفاقات را رقم بزنند.

 وی ادامه داد: مؤسسات خیریه و تشکل‌های مردمی با شناسایی اغنیا و جلب کمک‌های آنان، می‌توانند نیاز واقعی نیازمندان و دهک‌های پایین جامعه را برطرف کنند.

 قائم‌مقام کمیته امداد تصریح کرد: کمک‌هایی را که ثروتمندان می‌خواهند در قالب صدقه، انفاق و سایر موضوعات داشته باشند، مؤسسات خیریه و تشکل‌های مردمی دریافت می‌کنند و آن را به دست افراد نیازمند می‌رسانند.

 صباغیان گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی که در کشور وجود دارد، نیاز مردم بسیار زیاد است که می‌طلبد خود مردم به صحنه بیایند و از ظرفیت نیکوکاران و خیران استفاده کنند که این کار می‌تواند برکات زیادی را به همراه داشته باشد.

 وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود ۸۷۰۰ مجوز برای مرکز نیکوکاری در کشور توسط کمیته امداد صادر شده است که در حال خدمت‌رسانی به مردم ایران هستند.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...