«مرهم» بیماران دچار شکاف لب را در لرستان جراحی می‌کند
درمان رایگان بیماران شکاف لب از ۲۵ تا ۲۸ خرداد با حضور بیش از ۶۰ متخصص در مرکز آموزشی درمانی شهدای عشایر خرم‌آباد آغاز می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، ابوطالب شفقت؛ استاندار لرستان گفت: در قالب سی‌وسومین سفر خیرخواهانه مؤسسه ملی سلامت «مرهم» به لرستان، طرح درمان رایگان بیماران شکاف لب از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ خرداد در مرکز آموزشی درمانی شهدای عشایر خرم‌آباد با حضور بیش از ۶۰ متخصص خارج از استان و برخی از متخصصان داخل استان اجرا خواهد شد.

 شفقت با اشاره به ماهیت دریافت خدمات درمان برای نیازمندان بر ضرورت هماهنگی‌های لازم برای پشتیبانی، پوشش، بهره‌برداری و تبلیغات مناسب اجرای این طرح تأکید کرد.

 رئیس هیئت‌مدیره مجمع خیرین سلامت استان هم گفت: برای اجرای این برنامه پس از غربالگری‌های لازم، چهارهزار و ۲۰۰ نفر متقاضی، در این برنامه خدمات درمانی دریافت خواهند کرد.

 همچنین افرادی که از این لیست جامانده باشند در طول سال و به تفکیک هر ماه ۷۰ نفر پس از غربالگری مجمع خیرین برای انجام جراحی رایگان به بیمارستان ۱۵ خرداد تهران اعزام خواهند شد.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...