نقش مؤثر انجمن خیرین راهسازی در تحقق شعار سال
معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی بهترین راهکار تحقق شعار سال را مشارکت انجمن خیرین راهسازی در تکمیل پروژه‌ها دانست و گفت: افزایش جلب مشارکت‌های مردمی موجب نشاط و پویایی در جامعه می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران به نقل از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، امیرمحمود غفاری؛ معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی در جلسه‌ای که به‌منظور استفاده حداکثری از ظرفیت‌های انجمن خیرین راهساز برگزار شد گفت: یکی از بهترین راهکارهای تحقق شعار سال، استفاده از مشارکت مردم به‌ویژه انجمن خیرین راه‌سازی است.

 وی تأکید کرد: افزایش جلب مشارکت‌های مردمی و هم‌افزایی در تکمیل پروژه‌های مهم، فضای نشاط و پویایی در جامعه ایجاد می‌کند.

 غفاری در بخش دیگری از سخنان خود با دسته‌بندی اقدامات به دو بخش اقدامات خیریه و اقدامات مربوط به مشارکت ذی‌نفعان اضافه‌کرد: استفاده از توانمندی انجمن خیرین در پروژه‌های مهندسی فرصت مغتنمی است که باید از آن استفاده شود.

 معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی در ادامه با تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهانشان بیان کرد: شهید رئیسی همیشه برای انجام کارهای مردم خالصانه و مُجِدانه پیگیر بودند و با سعه صدر مثال‌زدنی سعی در جلب رضایت مردم داشتند.

 در ادامه جلسه و پس از بحث و بررسی پیرامون موضوعات مختلف، تصمیمات لازم درباره تسهیل استفاده حداکثری از ظرفیت انجمن خیرین راه‌ساز اتخاذ و مقرر شد احکام لازم برای درج در لایحه بودجه ۱۴۰۴ به‌منظور حصول هدف مذکور تدوین و ارائه شود.


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...