25 ارديبهشت 1403
هفتمین گردهمایی مجموعه‌داران ایران برگزار می‌شود
انجمن مجموعه‌داران به عنوان یک تشکل مردم‌نهاد که در حوزه میراث فرهنگی فعالیت دارد، هرساله جمعی از اساتید دانشگاه و مجموعه‌داران (کلکسیونرها)  کشور را دور هم جمع می‌کند. هفتمین گردهمایی بزرگ مجموعه‌داران و آئین تجلیل از برترین‌های آنان، روز شنبه  29 اردیبهشت‌ماه در محل خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.  

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، انجمن مجموعه‌داران به عنوان یک تشکل مردم‌نهاد که در حوزه میراث فرهنگی فعالیت دارد، هرساله جمعی از اساتید دانشگاه و مجموعه‌داران (کلکسیونرها) کشور را دور هم جمع می‌کند. 

 بر اساس این گزارش، هفتمین گردهمایی بزرگ مجموعه‌داران و آئین تجلیل از مجموعه‌داران برتر، روز شنبه 29 اردیبهشت‌ماه از ساعت 15 الی 18:30 در محل خانه اندیشمندان علوم انسانی، سالن فردوسی برگزار می‌شود.  

 در این همایش، بیش از ۳۰۰ نفر مجموعه‌دار رشته‌های مختلف از سراسر ایران و چهره‌های فرهنگی همچون: پروفسور حسن امین، استاد احمد محیط طباطبایی، مهندس ایرج حسابی، مهندس هادی میرزایی، مهرداد اسکویی و ... حضور دارند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...