فعالیت‌های آکادمی خیر ایران در مهر امسال مشخص شد
فعالیت‌های آکادمی خیر ایران که در قالب نشست مشاوره و کارگاه آموزشی به صورت حضوری و مجازی برای مهرماه سال جاری در نظر گرفته شده است، مشخص شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، برنامه‌های مختلفی در قالب نشست و کارگاه به دو شکل حضوری و مجازی برای مهر امسال به همت آکادمی خیر ایران با هدف کمک به پیشرفت و تعالی موسسات خیریه و سمن‌ها در نظر گرفته شده است. 

 فعالیت‌های مرکز مشاوره آکادمی خیر ایران در قالب نشست‌هایی با عنوان «یک چای، یک تجربه» در روزهای دوشنبه از ساعت 15 تا 16:30 برگزار می شود. نخستین نشست «یک چای، یک تجربه» در مهرماه امسال که بیست و هفتمین دوره این نشست محسوب می‌شود، با حضور سید سعید هاشمی، مدیر عامل موسسه خیریه همیاران توسعه دانش در سوم مهر برگزار خواهد شد.

 در بیست و هشتمین، بیست و نهمین و سی‌امین نشست «یک چای، یک تجربه» که 10، 17و 24 مهر برگزار می‌شوند به ترتیب امیرحسین ظهوریان، مدیرعامل موسسه حمایت دارویی قطره، مصطفی میراحمدی‌زاده، مدیرعامل موسسه خیریه دارالاکرام و وحید گرجی، مدیرعامل موسسه بارقه نور همیاری به سخنرانی می‌پردازند.

 کارگاه‌هایی نیز به همت مرکز آموزش آکادمی خیر ایران در روزهای شنبه از ساعت 15 تا 18 در سالن جلسات مرکز خیر ماندگار برگزار می شود. کارگاه «استراژی محتوایی» اول مهر میزبان دکتر محسن قلی‌زاده و سایر مخاطبان است. کارگاه «استفاده از ظرفیت‌ها و تعامل‌های بین‌المللی» نیز هشتم مهر با تدریس دکتر اشکان تقی‌پور برگزار می‌شود. دکتر آیدین مهدی‌زاده تهرانی، پانزدهم مهر به تدریس در  کارگاه «تفکر سیستمی» تدریس می‌کند.

 علی بهرام‌دوست در کارگاه «قوانین تامین اجتماعی» که 22 مهر برگزار می شود، تدریس خواهد کرد. پنجمین و آخرین کارگاه آکادمی خیر ایران در مهرماه سال جاری با عنوان «جذب و تامین منابع مالی» با تدریس یونس شیراوند در 29 تیر بر پا می شود.

 گفتنی است، مؤسسات خیریه و سمن‌های سراسر کشور برای ثبت‌نام در نشست‌ها و  کارگاه‌های آکادمی خیر ایران می‌توانند با شماره 09912069037 تماس بگیرند و یا به آدرس اینترنتی  ac.kheir.ir مراجعه کنند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...