آماری از فعالیت داوطلبان سلامت در آذربایجان غربی طی سال 1402
مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر آذربایجان غربی با بیان اینکه حامیان طرح «پنجره‌های امید» در آذربایجان غربی، پنجره پر نور نیازمندان شدند، گفت: این طرح به نفع بیماران و خانواده‌های نیازمند با مشارکت ۲۵۰ نفر از خیرین و حامیان سلامت و کرامت، طی سال گذشته در این استان اجرا شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیر ایران، حمید محبوبی؛ مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر آذربایجان غربی در مورد طرح «پنجره‌های امید» گفت: این طرح، به منظور جلب مشارکت‌های مردمی به نفع بیماران و خانواده‌های نیازمند انجام می‌شود و تأمین مستقیم نیاز‌های خانواده و کرامت اجتماعی آنها از اهداف این طرح ملی در سال ۱۴۰۲ بود و این طرح در آذربایجان غربی، با مشارکت ۲۵۰ نفر از خیرین و حامیان سلامت و کرامت اجرا شد.

 مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته، داوطلبان حامی و خیرین طرح سلامت و کرامت توانستند در این طرح به پنج‌ هزار نفر خدمات سلامتی و حمایتی را در قالب ویزیت رایگان پزشکی، پیراپزشکی و بسته‌های غذایی، به ارزش ریالی هفت میلیارد تومان در سراسر استان آذربایجان غربی ارائه دهند.

 منبع: خبرگزاری صداوسیما


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
Copied!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...